Новини

compass_job1

Станете част от екипа на „Компас“, с. Комарево

04 декември 2017

Във връзка с разширяването на екипа ни в отдел „Производство“, търсим сериозни и амбициозни кандидати за позицията:

Работници консервна фабрика – с. Комарево

Изисквания за заемане на длъжността:

• Средно образование – задължително;
• Умение за работа в екип;
• Предишен опит в производствено предприятие ще се счита за предимство;

Основни задължения:

• Изпълнение на производствените задачи според съответното работно място и производствената програма;
• Спазване на технологичните изисквания и инструкции;
• Спазване изискванията свързани с качеството.

Ние Ви предлагаме:

• Трудов договор;
• Конкурентно възнаграждение;
• Допълнителни социални придобивки:

-Безплатен транспорт до и от работното място;
– Ваучери за храна;
– Подсигурено обедно хранене;
• Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
• Здравословни и безопасни условия на труд;
• Възможност за развитие в утвърдена компания и работа с най-съвременните производствени технологии.

Как да кандидатствате:

Моля, изпратете Вашата автобиография на email адрес elena.alexandrova@ctrade-bg.com .

Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.